top of page

Vývoj na míru

Vytvoříme pro vás řešení, které bude odpovídat přesně vašim potřebám. 

Observability (APM)

Mějte své aplikace pod kontrolou a identifikujte případné problémy včas. 

DocuSign

Elektronizace dokumentů vám umožní soustředit se na priority vašeho podnikání.

Team leasing

Nechte vedení a péči o vývojářský tým na nás, vám tak zbyde více času na váš core business.

Umělá inteligence

AI se stává přirozenou součástí informačních ekosystémů. Nezůstávejte stát bokem.

BG_HP.jpg

CHARITATIVNÍ ČINNOST

Pomáháme tam, kde je to potřeba.

Savio

Savio se v rámci preventivních programů pro školy angažuje ve Zlíně a pomáhá řešit problémy nové generace jako je například kyberšikana, sebepoškozování, záškoláctví, vandalismus či jiné rizikové chování. Preventivní programy i chod spolku podpořil tým několikrát. Díky peněžním příspěvkům byly financovány programy hned pro několik tříd najednou!

Nadace Život je dar přišla s projektem, který podporuje onkologické oddělení KNTB. Každý si uvědomuje, že život je skutečný dar a zdraví je to nejcennější, co máme. Ani lidem z týmu Blogic není lhostejných život druhých a proto finančně podpořili tuto nadaci, díky čemuž pomohli lidem trpícím onkologickým onemocněním.

Babybox pro odložené děti pomáhá dětem, rodičům a matkám, které se v tísnivé situaci nedokážou postarat o novorozence. Blogic tým přispěl na osudy zmíněných odložených miminek, která by bez existence a pomoci BabyBoxu nenašla svá zázemí a podporu na cestě svým životem.

  • Mateřská školka Okružní Zlín

  • Podpora publikace Sešit plný hodnot - knížka pro děti

  • Podpora publikace Dubínek a Modřínek aneb malá dobrodružství lesních skřítků - knížka pro děti

  • Útulek pro zvířata v nouzi Zlín - Vršava

  • Námořnická unie Apráles

  • Svaz neslyšících a nedoslýchavých Vsetín

  • Velvyslanectví Ukrajiny v České republice

  • Národopisný spolek Klobučan

  • Nadace Šance

  • Lobby - Gamingový a  technologický event

Nezisková organizace pomáhá hematologicky, onkologicky a chronicky nemocným dětem a jejich rodinám na Dětské klinice Fakultní nemocnice Olomouc. Společnost Blogic podpořila tyto vážně nemocné děti zakoupením tradičních Vánočních hvězd pro všechny členy Blogic týmu.

Nela  pochází ze Zlína a je nejlepší mentálně postiženou plavkyní v České republice. Díky tomu si poprvé vybojovala účast na mezinárodních 2. Evropských letních hrách v Polsku Virtus summer games 2022. Jsme rádi, že jsme jí mohli pomoci splnit sen zúčastnit se mezinárodních závodů v závodním plavání, kde dosáhla skvělého finálového umístění a pokořila čtyři osobní rekordy! A my Nele dál fandíme a přejeme jí, aby splnila i svůj další cíl - dostat co nejblíže k evropské špičce.

V březnu 2020 v době největšího nedostatku ochranných prostředků jsme se i my rozhodli zapojit do pomoci nemocnicím a sociálním ústavům. Náš tým a naše společnost vlastními silami i s pomocí spřátelených společností dodal do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Vojenské nemocnice Olomouc, nemocnice v Karviné, v Kroměříži a v Šumperku a dalších více než 5 000 ks roušek a finančně podpořil i dodání celoobličejových štítů. 

Spolupracovali jsme také se Skautským krizovým centrem ve Zlíně, které bylo v průběhu první vlny pandemie v průběhu první vlny pandemie založeno . Dobrovolníci z řad nejen skautů zajišťovali nákupy a  ostatní nutné záležitosti pro seniory, šili
a rozváželi roušky a především se snažili být co nejvíce nápomocní všem. Tým Blogic i zde přispěl finančně a materiálně a díky tomu byli dětští lékaři ve Zlíně a okolí vybaveni celoobličejovými maskami.

Plavkyně Nela Divošová

Další podpořené subjekty

Pandemie Covid-19

Život je dar

Babybox

Nadace Šance Olomouc

Back to site
bottom of page