top of page

Vytvoříme pro vás řešení, které bude odpovídat přesně vašim potřebám. 

Mějte své aplikace pod kontrolou a identifikujte případné problémy včas. 

Elektronizace dokumentů vám umožní soustředit se na priority vašeho podnikání.

Nechte vedení a péči o vývojářský tým na nás, vám tak zbyde více času na váš core business.

AI se stává přirozenou součástí informačních ekosystémů. Nezůstávejte stát bokem.

Budoucnost je zde!

Umělá inteligence přináší nekonečné možnosti pro vylepšení produktivity a inovace v mnoha oborech, a je tedy klíčovou součástí budoucího světa, když se stává čím dál více dostupnou a potenciál jejího využití je stále větší.

Extrakce dat z dokumentů

Využití AI k extrakci dat z dokumentů může výrazně zlepšit efektivitu a přesnost procesu zpracování dat, a umožnit tím snadnější a rychlejší přístup k potřebným informacím. AI může být klíčovým nástrojem pro extrakci dat z dokumentů v mnoha oblastech, jako např.: finance, právo, zdravotnictví nebo výroba.

Chatboti a virt. asistenti

Využití chatbotů umožňuje firmám poskytovat zákaznickou podporu 24/7 a zlepšit tak zákaznickou zkušenost, zatímco snižuje náklady na lidské zdroje. Díky vývoji AI se chatboti stávají stále sofistikovanějšími a mohou být implementováni v mnoha oblastech, jako jsou bankovnictví, cestování nebo e-commerce.

Detekce anomálií

Využití AI k detekci anomálií je klíčové pro zajištění bezpečnosti a ochrany v mnoha oblastech, jako jsou např.: finance, zdravotnictví a průmysl. Tento nástroj umožňuje zpracování velkého množství dat a identifikaci neobvyklých vzorců, což vede k rychlejšímu odhalení potenciálních hrozeb a prevenci škod.

Odhalování podvodů

Díky schopnosti analyzovat velká množství dat a identifikovat neobvyklé vzorce je využití AI k odhalování podvodů stále častější a účinnější. AI umožňuje finančním institucím, obchodním společnostem a dalším organizacím snadněji odhalovat a předcházet podvodům, což přináší zvýšenou bezpečnost a ochranu pro zákazníky.

Automatizace procesů

Využití AI k automatizaci procesů umožňuje firmám snížit náklady a zvýšit efektivitu, zatímco zlepšuje kvalitu a přesnost procesů. Tento nástroj umožňuje automatizovat rutinní úkoly a umožňuje tak zaměstnancům věnovat se složitějším úkolům, které vyžadují lidskou interakci a kreativitu.

Analýza obrazu a videa

Využití AI k analýze obrazu a videa umožňuje automaticky a v reálném čase detekovat požadované objekty nebo situace. Díky tomu dokážete předcházet nebo rychleji reagovat různorodé události. Využití tohoto nástroje je možné napříč obory, ať už se jedná o obchod, zdravotnictví nebo bezpečnost.

umělá inteligence.jpg

UMĚLÁ

INTELIGENCE

Využijte sílu umělé inteligence a zrychlete řešení složitých problémů!

Umělá inteligence (AI) se stává přirozenou součástí informačních ekosystémů. Pomůžeme vám s její implementací do vašich procesů.

15

let zkušeností našich odborníků

97%

významných společností
bude využívat AI do 5 let

100%

využitelnost ve velkých společnostech

V čele naší AI divize stojí odborníci s mnohaletou praxí v oblasti AI. S umělou inteligencí se setkali již při studiu vysoké školy, následně při studiu doktorátu v oblasti umělé inteligence a tyto zkušenosti nadále aplikují v praxi.

AI divizi zastřešují

Ing. Jiří Pálka, Ph.D.

Ing. Jan Pálka, Ph.D.

Ing. Martin Dvořáček MBA

Ing. Gabriel Ečegi

Ing. Jozef Kováč

Máte zájem o spolupráci?

Nechejte nám kontakt, ozveme se.

Asistent finanční poradce (chatbot)

Ve společnosti 4Fin jsme implementovali chatbota, který pomáhá finančním poradcům v řešení jejich interních záležitostí.

Využití chatbota umožňuje poradcům poskytovat potřebnou podporu 24/7 a zlepšit tak jejich práci a spokojenost s backofficem, zatímco snižuje náklady na lidské zdroje.

Automatické řazení fotek dle obsahu

Aby byl vizuální styl inzerátů na platformě jednotný a zároveň nebyli prodávající nuceni nahrávané fotografie ručně řadit, byla vytvořena AI, která tuto činnost dělala za ně. AI rozpoznala úhel vyfoceného auta, interiér/exteriér a dle nadefinovaných pravidel fotografie u inzerátu seřadila. Díky tomu byl vizuální výstup inzerátů jednotný a pro uživatele práce s platformou jednodušší.

Detekce nevhodného obsahu fotografií

Pro platformu NajdiKáru jsme vytvořili systém na detekci nevhodného obsahu na fotografiích pomocí AI. Tato platforma obsahovala tisíce fotografií nahrávaných prodávajícími a nebylo v lidských silách každou fotografii zkontrolovat. Umělá inteligence umožňovala automaticky analyzovat obrazy a identifikovat nevhodný obsah, jako jsou například pornografické nebo násilné prvky.

Digitalizace ručně psaného písma

Vyvíjeli jsme systém rozpoznávání ručně psaného písma kombinující OCR (Optical Character Recognition), ICR (Intelligent Character Recognition) a IWR (Intelligent Word Recognition). Díky tomu je možné provádět efektivní digitalizaci a archivaci historických dokumentů.

Tento samoučící systém využívající neuronové sítě byl určen pro back office společností, které vytěžují data z formulářů.

Identifikace zbraně dle zvuku

VOP – 026 Šternberk, s.p.


Návrh a realizace algoritmů pro rozpoznávání zvuku zbraňových systémů a jejich následnou kategorizaci. Při klasifikaci vln jsme využívali tzv. algoritmy Fourierovy transformace, konvoluci signálu pro vybranou okenní funkci, výpočet spektrogramu, dvourozměrnou vzájemnou korelační funkci a dopřednou n-vrstvou neuronovou síť.

Vytěžování osobních dokladů

Tato aplikace pomocí OCR umožňuje rychle a efektivně zpracovat osobní doklady, jako jsou pasy a řidičské průkazy, a převést je do digitálního formátu, což umožňuje snadné a spolehlivé ověřování totožnosti zákazníků v rámci různých procesů a aplikací.

 

Díky této aplikaci bylo vyplňování informací o klientovi realizováno pomocí fotografie osobního dokladu klienta.

Za naši dlouholetou praxi jsme již aplikovali umělou inteligenci v mnoha odlišných oborech. Níže si můžete prohlédnout vybrané aplikace umělé inteligence, které jsme realizovali.

Ukázka aplikací

bottom of page