Buď součástí našeho týmu

Vytvářej s námi unikátní software

Naše kultura

V Business Logic pracují zapálení lidé, kteří svým osobitým přístupem vytvářejí sehraný tým. Naší vizí je utvářet co nejzajímavější pracovní prostředí. Díky zkušenostem dokážeme do týmu začlenit i studenty. Kdo chce dělat svoji práci dobře a zajímá se o profesní růst, má u nás dveře otevřené.

Naše vývojové centrum sídlí v technologickém parku Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Pobočky ale máme také přímo v centru Prahy, ve Vsetíně a v Novém Jičíně. Pro své developery zajištujeme co nejzajímavější projekty a v rámci jejich kariérního rozvoje podporujeme účast např. na IT konferencích, workshopech a přednáškách. Pravidelně připravujeme vlastní IT Academy. I když jsme rychle rostoucí firmou a naší velkou ambicí je být špičkou v oboru, tak naše základní hodnoty a firemní kultura zůstávají pořád stejné.

Volné pozice

×
Telemarketingový specialista
 • Zlín
 • Full-time, part-time

Jsme BUSINESS LOGIC, stabilní softwarová společnost s tradicí na trhu již od r. 2002 s hlavním vývojovým centrem ve Zlíně a analyticko-vývojovými pobočkami v Praze, Vsetíně a Novém Jičíně. Společně s téměř 80 kolegy poskytujeme komplexní služby v oblastech informačních systémů a technologií.

Nyní hledáme do našeho blogic týmu česky mluvící kolegy, kteří budou telefonicky oslovovat naše potencionální uživatele.

Proč bys s námi měl/a pracovat?

Jsme špičková společnost ve svém oboru. V případě práce pro nás se můžeš i Ty zapojit do komunity inspirativních lidí. V rámci projektů budeš komunikovat s prvotřídními klienty z ČR i zahraničí. Věříme, že společným nasazením, nápady a myšlenkami budeme schopni dosáhnout velkých úspěchů a také plnit naše vize.

 • pracujeme na různorodých projektech
 • naše práce nejde pouze do šuplíku, ale jde vidět i mezi širokou veřejností
 • klademe důraz na progres každého jednotlivého kolegy a dopomáháme mu k tomu naší Blogic University
 • firemní kultura a společné zážitky jsou pro nás důležité, proto se i ty u nás budeš cítit jako doma již od prvního momentu

Co od tebe očekáváme?

 • minimálně SŠ vzdělání
 • výborné komunikační dovednosti
 • pozitivní naladu
 • úsměv na rtech
 • chuť telefonovat a oslovovat klienty po telefonu
 • abys byl/a česky rodilý mluvčí
 • trpělivost
 • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
 • loajalitu a zájem o dění ve firmě

Nabízíme ti

 • možnost dlouhodobé spolupráce ve stabilní softwarové společnosti
 • vzdělávání, kariérní plán, jazykové kurzy
 • možnost dalšího kariérního a platového růstu
 • flexibilní začátek a konec pracovní doby + celkově pružná pracovní doba
 • individuální přístup - zázemí rodinné firmy s tradicí od roku 2002
 • pracovní prostředí v nejmodernější budově Zlínského kraje ve Vědecko-technickém parku ICT ve Zlíně na Jižních Svazích (500 m od centra města). V areálu je pro zaměstnance možnost využít posilovnu, tenisový kurt, hřiště a další.
 • práce v mladém a přátelském kolektivu s téměř 80 kolegy
 • samozřejmostí je firmou zajištěný pitný režim na pracovišti (káva, čaj, minerálky, sirupy), stravovací poukázky, navíc máme Duty Free skříň plnou snacks = skříň, kde je vždy v průběhu dne po ruce nějaká svačinka
 • organizujeme velké množství firemních, společenských a sportovních akcí jako jsou např. grill party, cyklo výlety, tenisové a ping-pongové turnaje, pronájem multikina, večírky, cestovatelské přednášky, motokáry, školení a workshopy
 • pravidelně se scházíme na společné snídani a vzděláváme se v rámci IT Academy v nových technologiích

Co tě čeká jako telemarketingového specialistu?

Budeš po telefonu oslovovat potencionální uživatele našeho start-upu NajdiKáru, který se zabývá soukromou inzercí ojetých vozů v mobilní aplikaci přímo od majitelů a to bez autobazaru a provizí. Nenech se zmást, nejedná se o prodej po telefonu, jde pouze o přímý kontakt se zákazníky a rozvíjení vztahu s nimi.

Pro jaké klienty všichni společně pracujeme?

Naše aktuální zaměření směřuje především do oblasti FinTech, InsurTech a do startupových řešení. Mezi naše klienty patří přední finančně-poradenské společnosti v ČR a SK, pro které dodáváme komplexní informační systémy a další produkty. Tato dodávaná řešení používají denně tisíce poradců. Naše činnosti zasahují také do bankovního sektoru, ve kterém se zabýváme analýzou a vývojem nových řešení. Vyvíjíme si vlastní produkty a podporujeme startupy. Jsme tvůrcem největší C2C platformy pro prodej ojetých vozů v České republice NajdiKáru.cz a úspěšného startupu nsure, což je nejmodernější srovnávač a sjednávač pojišťovacích produktů. Dalšími klienty jsou např. Continental Barum s.r.o., Gumex spol. s r.o., Ipneu.cz, Plantyst s.r.o. a mnoho dalších.

Nenašel/nenašla jsi, co jsi hledal/a?

Nevadí, podívej se na www.blogic.cz/kariera. Máme tam i flexibilní pozici, v rámci které lze najít to správné řešení přímo pro Tebe.

Kontaktuj nás:

Kontaktuj nás a životopis pošli na kariera@blogic.cz, volat můžeš také na +420 604 222 615 a spojíš se rovnou s naším recruiterem Radkem. Preferujeme osobní kontakt, můžeme se ale domluvit i na jiné variantě. Než k nám poprvé půjdeš, tak se podívej i na sociální sítě, dozvíš se tak o BlogicLife daleko víc.

Radek Zelda
Recruitment Specialist
Business Logic s.r.o.
Nad Stráněmi 5656
Zlín 760 05
www.blogic.cz
Sdílejte tuto pozici:

Souhlas uchazeče se zpracováním osobních údajů:

Odesláním životopisu souhlasím s dalším zpracováním mých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, po dobu trvání účelu výběrového řízení na danou pozici. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a mohu jej kdykoliv písemně odvolat. V takovém případě budou mé osobní údaje skartovány, v případě elektronické formy vymazány, bez možnosti další dispozice s nimi.

Prohlašuji, že mnou dobrovolně poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

Souhlasím s dalším zpracováním, uchováním a využitím mých osobních údajů v elektronické a/nebo tištěné podobě pouze pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního uchazeče o jiné volné pracovní pozice v této organizaci v případě neúspěchu v tomto výběrovém řízení. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím stranám bez mého souhlasu.

Business Logic prohlašuje, že veškeré Vámi zaslané materiály a osobní údaje v nich obsažené považuje za důvěrné a zavazuje se, že s Vašimi osobními údaji bude zacházeno v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Nabízíme ti

ico
Práci na skvělých projektech

Děláme různorodé projekty, od startupových high-tech projektů až po core bankovní systémy. Naším cílem je odvádět kvalitní práci díky které můžeme mít dlouhodobý a spokojený vztah s našimi zákazníky. Tým 80 vývojářů softwaru má za sebou širokou škálu projektů, za kterými stojí tisíce odpracovaných vývojářských dní.

ico
Stáže pro studenty

Jsme mladý a talentovaný tým, proto rozumíme studentům, kteří stojí na počátku své kariéry a potřebují získat nové zkušenosti na trhu práce. Pokud studenti prokáží motivaci a chuť se dále rozvíjet ve vývoji softwaru, mají u nás dveře otevřené. Tato spolupráce se studenty u nás probíhá celý rok v rámci naší Blogic University.

ico
Uč se od ostatních

Začali jsme v roce 2002 jako nezávislé seskupení programátorů a od té doby pracujeme na desítkách projektů. Budeme s vámi sdílet to, co jsme se na této cestě naučili. Znalosti pravidelně šíříme i mezi sebou prostřednictvím vlastní IT Academy. Učit se od profesionálů je nejlepší praxí a zároveň prvním krokem, jak zapadnout mezi nás.

ico
Vylepši své jazykové dovednosti

Jelikož je o naši práci zájem i v zahraničí a na zakázkách spolupracujeme například s klienty z Kanady, USA i z evropských zemí, jsme s angličtinou stále v kontaktu. Našim zaměstnancům je každý týden k dispozici rodilý lektor angličtiny.

pic
pic
ico
Buď fit!

Rozhodně nejsme IT firma, kde se celý den pouze sedí. U nás najdete spoustu možností, jak se zapojit do volnočasových aktivit. Vybrat si můžete z celé řady sportů. Horolezectví, cyklistika, fitness za rohem a multifunkční hřiště přímo pod okny. Jistě si přijdete na své. Každý sport je vítán, neboť rádi objevujeme nové možnosti i ve sportovní oblasti.

pic
pic
pic
pic
ico
Co nás baví mimo práci

Rádi se potkáváme i mimo pracovní dobu. Zkoušíme např. bowling, laser arénu a motokáry. Na Mikuláše nahodíme čertovské oblečky nebo se potkáme na vlastním Slivovicovém koštu, kde zhodnotíme vlastnoručně vypěstované vzorky. Pravidelně pořádáme Blogic obědy a snídaně. V žebříčku nejoblíbenějších akcí však vede firemní grilovačka “Blogic Open Air”. Čerstvého vzduchu také využíváme při svých dlouhých cyklistických túrách. Své sportovní výsledky pečlivě zaznamenáváme na aplikaci Strava. V roce 2018 jsme s velkou slávou vyhlásili vítěze, který překonal na kole krásných 10 000 km.

pic
pic
pic
pic
ico
Moderní prostory

Business Logic sídlí ve Vědeckotechnickém parku ICT, který je přímo propojený s Fakultou aplikované informatiky UTB. Tyto exkluzivní prostory představují nadstandardně vybavené kanceláře, které jsou moderní a přináší celou řadu výhod s výbornou dostupností do centra města.

pic
pic
ico
Zahraniční projekty

V rámci našich projektů spolupracujeme s různými firmami v mezinárodním měřítku. Mezi ty hlavní patří USA, Kanada, Irsko, Holandsko, Španělsko, Polsko a Slovensko.

pic
pic

Blogic University

Žádný učený z nebe nespadl.

Pro co nejkvalitnější zaškolení studentů jsme sestavili vlastní program Blogic University.

V programu se věnujeme individuálnímu coachingu v začátcích kariéry našich developerů.

Žádný učený z&nbsp;nebe nespadl. <br/><br/>Pro co nejkvalitnější zaškolení studentů jsme sestavili vlastní program Blogic University. <br/><br/>V programu se věnujeme individuálnímu coachingu v začátcích kariéry našich developerů.

Benefity u nás v Blogic

Co po úspěšném pohovoru, kromě skvělé práce a nové pracovní rodiny, získáte? Spoustu dalších benefitů!

Flexibilní pracovní
doba

Multisport
karta

Blogic University
pro juniory

Lekce angličtiny

Firemní
slivovicový košt

Blogic trainee
program pro nováčky

Firemní akce
i pro rodinu

Čerstvé
tousty

Homeoffice

5 dnů
dovolené navíc

Nápoje
k dispozici

Duty Free

Kariérní
a platový růst

Interní
školení

Zázemí
pro sportovce

Letní grilovačka

Přátelský
kolektiv

Podpora
sportovních událostí

Interní
knihovna

Tematické
večírky

Firemní
snídaně

Odměna za
doporučení

Dárky k životním
událostem

Služební notebook,
telefon a tarif

Stravenky

Jak u nás vypadá pohovor?

Vyber si, která pozice tě zajímá

Seber odvahu a pošli své CV

Ozveme se ti a domluvíme pohovor

Dáš si u nás kafe s recruiterem Radkem a proberete možnou spolupráci

Ozveme se ti, jestli vše vyšlo, případně tě pozveme na druhé kolo pohovoru

Dostal/a ses až sem? Super, vítej v Blogic týmu!

Vyber si, která pozice tě zajímá
Kontaktujte nás

Vaše dotazy nás posouvají dále. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem.

Zlín
Vědeckotechnický park ICT
Nad Stráněmi 5656, 760 05 Zlín
Česká republika
phone+420 576 013 706
Praha
Opletalova 4
110 00 Praha 1
Česká republika
phone+420 576 013 706
Vsetín
Dolní náměstí 309/1
755 01 Vsetín
Česká republika
phone+420 576 013 706
Nový Jičín
Palackého 23
741 01 Nový Jičín
Česká republika
phone+420 576 013 706
Olomouc
Zahradní 1036/4
779 00 Olomouc
Česká republika
phone+420 576 013 706

Nebo nás sledujte na sociálních sítích

innovation by software