Reference od klientů

Business Logic je osvědčený dodavatel našeho nosného IS systému FinData, s nímž úspěšně roste poradenství Fincentra v ČR i na Slovensku. Dvanáct let kontinuálního vývoje samozřejmě nebyla vždy jen procházka růžovým sadem, společně jsme však dokázali všechny výzvy překonat. Business Logic je tak v současnosti stále nejdůležitější developer skupiny Fincentrum.
stuchlik
Petr Stuchlík
ex Generální ředitel a předseda představenstva
Společnost Business Logic dlouhodobě využíváme pro částečný outsourcing vývoje vlastního produktu. Na spolupráci nám vyhovuje především flexibilita nabízených služeb a spolehlivost při řešení dohodnutých úkolů.
kutil
Michal Kutil
CEO Plantyst
They do their homework upfront, gather the necessary requirements, and optimize the architecture to fit your needs. The automation and efficiency of the two processes save considerable time each week. Business Logic provides clean, logical code and are quick to make necessary changes. They are responsive and professional.
peter_kelly
Jim Hayslip
Data Warehouse Specialist, Manufacturing Company
Kvalita práce Business Logicu umožnila trvalé partnerství. Tým byl velmi komunikativní a organizovaný ve svém workflow, efektivně plánoval a sledoval každý aspekt projektu. Byli vnímaví ke zpětné vazbě a ochotně přizpůsobili svůj přístup k vyhovění žádostem.
Radek Lapčík
Radek Lapčík
IT Manager
Blogic je pro nás klíčovým partnerem a dodavatelem obchodních nástrojů, především z důvodů své flexibility, dynamiky a kvality dodávaných řešení. Oceňuji proobchodní a velmi profesionální přístup, se kterým řeší všechny naše požadavky. Inovativní pohled a nasazení jednotlivých členů týmu nám dává chuť věci měnit a společně posouvat.
Mojmír Kramný
Mojmír Kramný
CEO holver
Se společností Business Logic spolupracujeme od spuštění našeho projektu Fincentrum Reality. Nechali jsme si kompletně na míru vytvořit CRM pro naše makléře i webovou prezentaci pro klienty, včetně mobilního webu. Spolupráce vždy probíhala bez problému a v dohodnutých termínech. A když už se nějaký problém objevil, dostávali jsme obratem zpětnou vazbu a návrhy řešení situace.
fojtik
Martin Fojtík
Provozní ředitel
Pro spolupráci s Business Logic jsme se rozhodli na základě doporučení, což je vlastně ta největší reklama. Pracujeme na vývoji produktu, který má globální ambice a již prokazuje první výsledky. Předností spolupráce je celá řada, ale všechno je to především o lidech, kteří s Vámi spolupracují. Business Logic umí věci posouvat, co se dohodne, to platí a nechybí jim neustálý progres a invence.
vlk
Jan Vlk
Zakladatel, jednatel
Business Logic je spoločnosť, ktorú poznáme ako spoľahlivého dodávateľa pre skupinu Fincentrum. Počas aktívnej participácie na spoločnom projekte ma presvedčila transparentná a vysoko profesionálna komunikácia, ktorá umožnila rýchle dodanie projektu pre nášho dôležitého partnera.
dusan
Dušan Noga
Digital Transformation Manager CZ & SK
Na spolupráci s Business Logic si ceníme nejvíce transparentní organizace práce a osobního nasazení. Skvělá je spolupráce na přípravě podkladů zadávací dokumentace. Nebáli se s námi jít do nadčasových, komplikovaných řešení a velkého množství úprav na míru s maximálním ohledem na udržitelnost systému pro budoucí aktualizaci a rozvoj.
krejci
Ing. Andrea Krejčí
Vedoucí správy webu, specialistka na online marketing