top of page

Vytvoříme pro vás řešení, které bude odpovídat přesně vašim potřebám. 

Mějte své aplikace pod kontrolou a identifikujte případné problémy včas. 

Elektronizace dokumentů vám umožní soustředit se na priority vašeho podnikání.

Nechte vedení a péči o vývojářský tým na nás, vám tak zbyde více času na váš core business.

AI se stává přirozenou součástí informačních ekosystémů. Nezůstávejte stát bokem.

Fincentrum Reality: Realitní systém

Vytvořili jsme interní realitní systém včetně nabídkového portálu realit pro společnost Fincentrum Reality, jednu největších realitních společností v České republice.

Realitní portál je využíván stovkami makléřů a přes něj bylo uskutečněno více než tisíc obchodů. Tento systém, obsahuje řadu modulů, které umožňují realitním makléřům efektivně spravovat své obchody.

Mezi hlavní moduly patří:

  • Evidence nemovitostí: umožňuje makléřům vkládat a spravovat informace o nemovitostech, které nabízejí k prodeji nebo pronájmu.

  • Evidence klientů: umožňuje makléřům spravovat kontaktní údaje a historii jednání s klienty.

  • Evidence obchodů: umožňuje makléřům spravovat informace o obchodech, které jsou ve fázi přípravy, jednání nebo uzavření.

  • Integrace s realitními portály: umožňuje makléřům exportovat své inzeráty na realitní portály, automaticky, bez nutnosti ručního zásahu, a to včetně topování.

  • Evidence leadů: modul spravující potenciální obchody v četně workflow tak, aby byl potenciál těchto kontaktů maximálně využitý.

  • Integrace s MLM systémem: tento systém jsme propojili s hlavní MLM systémem společnosti, včetně napojení na účetnictví.

Realitní portál je navržen tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám realitních makléřů a usnadnil jim práci. Jeho integrace s dalšími systémy navíc přináší další výhody a umožňuje realitní kanceláři efektivně spravovat své obchody.


Comments


Máte zájem o spolupráci?

Nechejte nám kontakt, ozveme se.

bottom of page