top of page

Vývoj na míru

Vytvoříme pro vás řešení, které bude odpovídat přesně vašim potřebám. 

Observability (APM)

Mějte své aplikace pod kontrolou a identifikujte případné problémy včas. 

DocuSign

Elektronizace dokumentů vám umožní soustředit se na priority vašeho podnikání.

Team leasing

Nechte vedení a péči o vývojářský tým na nás, vám tak zbyde více času na váš core business.

Umělá inteligence

AI se stává přirozenou součástí informačních ekosystémů. Nezůstávejte stát bokem.

nsure: Platforma pro srovnání a sjednání

nsure – srovnávač a sjednávač životních a neživotních pojistných produktů, úvěrů a hypoték. Online nástroj pro nezávislé finanční poradce, kteří pro své klienty hledají nejvhodnější produkty na trhu.

Srovnávač nsure zaujal pevně své místo na trhu a progresivně roste. Zvyšuje kvalitu, metodicky radí, udává standard a výrazně šetří čas, jak nezávislým finančním poradcům, tak i jejich koncovým klientům. Nsure tým si zakládá na dobrých vztazích a to nejen s našimi zákazníky, kterým aktivně nasloucháme a flexibilně reagujeme na jejich přání, ale i s partnery z řad pojišťoven a bankovních institucí.


Naše společnost je hrdá, že je nsure považován za nejlepší řešení na českém trhu a používá jej většina předních poradenských společností v zemi.

Jsme rádi, že můžeme nabídnout i mnohem více. Nsure je nejen běžným srovnávačem a sjednávačem, ale nabízí také možnosti zákaznických úprav a integrace do ekosystémů poradensko-finančních společností dle specifických požadavků tak, aby byl vždy součástí uceleného řešení.


V souladu se zákaznickými úpravami a integrovatelností nabízíme i rozšíření v podobě leadovače a samosjednávače, který umožňuje koncovým klientům snadno a rychle najít a sjednat nejlepší nabídky pojištění online, bez nutnosti kontaktovat finančního poradce. Toto rozšíření zvyšuje kvalitu a srovnání nabídky na finančně-poradenském trhu pro širší spektrum současných i potenciálních klientů.


Platforma nsure je dostupná také na Slovenku, kde nejen díky bohatým zkušenostem, ale i s ohledem na všechny legislativní i tržní specifika nabízíme plnohodnotné řešení v oblasti neživotních produktů, s dynamicky rostoucím rozsahem propojení.


Máte zájem o spolupráci?

Nechejte nám kontakt, ozveme se.

bottom of page