top of page

Vývoj na míru

Vytvoříme pro vás řešení, které bude odpovídat přesně vašim potřebám. 

Observability (APM)

Mějte své aplikace pod kontrolou a identifikujte případné problémy včas. 

DocuSign

Elektronizace dokumentů vám umožní soustředit se na priority vašeho podnikání.

Team leasing

Nechte vedení a péči o vývojářský tým na nás, vám tak zbyde více času na váš core business.

Umělá inteligence

AI se stává přirozenou součástí informačních ekosystémů. Nezůstávejte stát bokem.

NajdiKáru

NajdiKáru je online C2C portál na prodej ojetých aut. Umožňuje lidem prodávat svá ojetá auta přímo mezi sebou, bez nutnosti zapojení prostředníka nebo autobazaru. Na stránce si mohou uživatelé prohlédnout nabídky ojetých aut, které jsou k dispozici v jejich okolí, a kontaktovat přímo jejich majitele.

Portál také nabízí nástroje pro filtrování a vyhledávání aut podle různých kritérií, jako je značka, model, rok výroby, cena atd. Díky NajdiKáře mohou lidé najít a koupit ojeté auto snadno a rychle, bez nutnosti navštěvovat fyzické autobazary.

Součástí portálu byly i mobilní aplikace pro Android i iOS, které nabízely funkce, jako je prohlížení nabídek ojetých aut, filtrování a vyhledávání aut podle různých kritérií, jako je značka, model, rok výroby, cena atd. Dále možnost vložení nového inzerátu včetně průvodce, jak automobil nafotit. Komunikace mezi prodávajícím a kupujícím byla zajištěna pomocí zabudovaného online chatu, domluva tak byla rychlá a efektivní.


Součástí portálu byla také umělá inteligence upravující fotografie tak, aby byl inzerát vždy na první pohled přitažlivý a celá inzerce působila konzistentně. Samozřejmostí bylo zjišťování dalších informací o autech z různých registrů a databází, aby měl kupující vždy maximální množství informací.


Při koupi ojetého auta na NajdiKáru bylo možné využít i nabízené financování od partnerů NajdiKáru a to jak bankovní tak nebankovní. Abychom mohli tuto možnost poskytovat, museli jsme projít náročným licenčním řízením u ČNB a získat všechny potřebné licence a povolení.


Máte zájem o spolupráci?

Nechejte nám kontakt, ozveme se.

Back to site
bottom of page