top of page

Vytvoříme pro vás řešení, které bude odpovídat přesně vašim potřebám. 

Mějte své aplikace pod kontrolou a identifikujte případné problémy včas. 

Elektronizace dokumentů vám umožní soustředit se na priority vašeho podnikání.

Nechte vedení a péči o vývojářský tým na nás, vám tak zbyde více času na váš core business.

AI se stává přirozenou součástí informačních ekosystémů. Nezůstávejte stát bokem.

Fakturoid: Automatizace procesu zpracování faktur

Fakturoid je modul našeho interního informačního systému IBIS, který hlídá správný chod naší společnosti. Tento software se stará o správu projektů a úkolů, u kterých hlídá dodržování nastaveného workflow a umožňuje snadné vytváření a spravování objednávek a vykazování práce.

Tento systém poskytuje projektovým managerům přehled o stavu všech současných projektů a umožňuje jim rychle a efektivně sledovat čerpání rozpočtů. Součástí je i kalkulačka pro přípravu rozpočtů pro jednotlivé projekty. Proces je tak velice efektivní. Projektový manager pouze určí počet zapojení jednotlivých lidí a systém již sám vytvoří kalkulaci a objednávku pro klienta.


Díky propojení s nástrojem pro řízení projektů (Jira) bylo možné zefektivnit přípravu výkazů prací z několika hodin měsíčně doslova na pár kliknutí. Toto významně zefektivnio práci projektových managerů a usnadnilo správu projektů.


Samozřejmostí je i proces schvalování objednávek a výkazů ze strany klienta, který je automaticky hlídán a připomínán. Projektový manager se tak může plně věnovat projektovému řízení místo psaní urgencí.


Tento systém je další člen našeho úžasného týmu a každé společnosti bychom doporučovali takového Fakturoida mít mezi sebou!


Opmerkingen


Máte zájem o spolupráci?

Nechejte nám kontakt, ozveme se.

bottom of page