BE A PART OF OUR TEAM

CREATE UNIQUE SOFTWARE WITH US

Our culture

Business Logic employs passionate people who work together to form a well-coordinated team. Our vision is to design a work environment that motivates our staff to push themselves and exceed their professional goals. We employ some of the leading experts in the IT field, who in turn are able to integrate students into the team. Our doors are open to anyone who is willing to work hard and is passionate about professional development.

The headquarters of our development centre are in Thomas Bata University technology park, Zlín. We also have a branch in Prague that allows us to be closer to our clients. We are happy to accept young, hardworking talents who see their future in large-scale collaborative projects. As part of their career development, we offer support with attending IT conferences, workshops and lectures, and we regularly run our own IT Academy courses. Despite being a fast-growing company, our core values and corporate culture remain unchanged. Our ambition is to be the BEST e-commerce company out there.

Volné pozice

×
Telemarketingový specialista
 • Zlín
 • Full-time, part-time

Jsme BUSINESS LOGIC, stabilní softwarová společnost s tradicí na trhu již od r. 2002 s hlavním vývojovým centrem ve Zlíně a analyticko-vývojovými pobočkami v Praze, Vsetíně a Novém Jičíně. Společně s téměř 80 kolegy poskytujeme komplexní služby v oblastech informačních systémů a technologií.

Nyní hledáme do našeho blogic týmu česky mluvící kolegy, kteří budou telefonicky oslovovat naše potencionální uživatele.

Proč bys s námi měl/a pracovat?

Jsme špičková společnost ve svém oboru. V případě práce pro nás se můžeš i Ty zapojit do komunity inspirativních lidí. V rámci projektů budeš komunikovat s prvotřídními klienty z ČR i zahraničí. Věříme, že společným nasazením, nápady a myšlenkami budeme schopni dosáhnout velkých úspěchů a také plnit naše vize.

 • pracujeme na různorodých projektech
 • naše práce nejde pouze do šuplíku, ale jde vidět i mezi širokou veřejností
 • klademe důraz na progres každého jednotlivého kolegy a dopomáháme mu k tomu naší Blogic University
 • firemní kultura a společné zážitky jsou pro nás důležité, proto se i ty u nás budeš cítit jako doma již od prvního momentu

Co od tebe očekáváme?

 • minimálně SŠ vzdělání
 • výborné komunikační dovednosti
 • pozitivní naladu
 • úsměv na rtech
 • chuť telefonovat a oslovovat klienty po telefonu
 • abys byl/a česky rodilý mluvčí
 • trpělivost
 • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
 • loajalitu a zájem o dění ve firmě

Nabízíme ti

 • možnost dlouhodobé spolupráce ve stabilní softwarové společnosti
 • vzdělávání, kariérní plán, jazykové kurzy
 • možnost dalšího kariérního a platového růstu
 • flexibilní začátek a konec pracovní doby + celkově pružná pracovní doba
 • individuální přístup - zázemí rodinné firmy s tradicí od roku 2002
 • pracovní prostředí v nejmodernější budově Zlínského kraje ve Vědecko-technickém parku ICT ve Zlíně na Jižních Svazích (500 m od centra města). V areálu je pro zaměstnance možnost využít posilovnu, tenisový kurt, hřiště a další.
 • práce v mladém a přátelském kolektivu s téměř 80 kolegy
 • samozřejmostí je firmou zajištěný pitný režim na pracovišti (káva, čaj, minerálky, sirupy), stravovací poukázky, navíc máme Duty Free skříň plnou snacks = skříň, kde je vždy v průběhu dne po ruce nějaká svačinka
 • organizujeme velké množství firemních, společenských a sportovních akcí jako jsou např. grill party, cyklo výlety, tenisové a ping-pongové turnaje, pronájem multikina, večírky, cestovatelské přednášky, motokáry, školení a workshopy
 • pravidelně se scházíme na společné snídani a vzděláváme se v rámci IT Academy v nových technologiích

Co tě čeká jako telemarketingového specialistu?

Budeš po telefonu oslovovat potencionální uživatele našeho start-upu NajdiKáru, který se zabývá soukromou inzercí ojetých vozů v mobilní aplikaci přímo od majitelů a to bez autobazaru a provizí. Nenech se zmást, nejedná se o prodej po telefonu, jde pouze o přímý kontakt se zákazníky a rozvíjení vztahu s nimi.

Pro jaké klienty všichni společně pracujeme?

Naše aktuální zaměření směřuje především do oblasti FinTech, InsurTech a do startupových řešení. Mezi naše klienty patří přední finančně-poradenské společnosti v ČR a SK, pro které dodáváme komplexní informační systémy a další produkty. Tato dodávaná řešení používají denně tisíce poradců. Naše činnosti zasahují také do bankovního sektoru, ve kterém se zabýváme analýzou a vývojem nových řešení. Vyvíjíme si vlastní produkty a podporujeme startupy. Jsme tvůrcem největší C2C platformy pro prodej ojetých vozů v České republice NajdiKáru.cz a úspěšného startupu nsure, což je nejmodernější srovnávač a sjednávač pojišťovacích produktů. Dalšími klienty jsou např. Continental Barum s.r.o., Gumex spol. s r.o., Ipneu.cz, Plantyst s.r.o. a mnoho dalších.

Nenašel/nenašla jsi, co jsi hledal/a?

Nevadí, podívej se na www.blogic.cz/kariera. Máme tam i flexibilní pozici, v rámci které lze najít to správné řešení přímo pro Tebe.

Kontaktuj nás:

Kontaktuj nás a životopis pošli na kariera@blogic.cz, volat můžeš také na +420 604 222 615 a spojíš se rovnou s naším recruiterem Radkem. Preferujeme osobní kontakt, můžeme se ale domluvit i na jiné variantě. Než k nám poprvé půjdeš, tak se podívej i na sociální sítě, dozvíš se tak o BlogicLife daleko víc.

Radek Zelda
Recruitment Specialist
Business Logic s.r.o.
Nad Stráněmi 5656
Zlín 760 05
www.blogic.cz
Sdílejte tuto pozici:

Souhlas uchazeče se zpracováním osobních údajů:

Odesláním životopisu souhlasím s dalším zpracováním mých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, po dobu trvání účelu výběrového řízení na danou pozici. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a mohu jej kdykoliv písemně odvolat. V takovém případě budou mé osobní údaje skartovány, v případě elektronické formy vymazány, bez možnosti další dispozice s nimi.

Prohlašuji, že mnou dobrovolně poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

Souhlasím s dalším zpracováním, uchováním a využitím mých osobních údajů v elektronické a/nebo tištěné podobě pouze pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního uchazeče o jiné volné pracovní pozice v této organizaci v případě neúspěchu v tomto výběrovém řízení. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím stranám bez mého souhlasu.

Business Logic prohlašuje, že veškeré Vámi zaslané materiály a osobní údaje v nich obsažené považuje za důvěrné a zavazuje se, že s Vašimi osobními údaji bude zacházeno v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

What we offer

ico
Projects that matter

We understand that every business has to start somewhere. We can help with both small start-up and longer term projects, offering a wide range of internet solutions for both. Our goal is to perform our work to a high standard and offer long-term potential to our clients. Our 80-person development teams have completed a variety of projects, with thousands of hours worked and requests processed.

ico
Internships for students

We are a young and talented team, so we understand students who are at the beginning of their careers and need to gain new experience in the labor market. If students have motivation and desire to further develop software development, our doors are open to them. This collaboration with students is going on all year within our Blogic University.

ico
Learn from others

We began in 2002 as an independent group of developers. Since then, we have worked on dozens of projects, and we are able to share the knowledge we have gained along the way. We use our own IT Academy to spread this knowledge and experience. Learning from other professionals is the ideal way to make progress, and the first step towards successful integration into a team.

ico
Improve your language skills

Our clients are interested in our work also abroad as we are working on a project from all over the world. Main countries are Canada with USA and other european countries. We are constantly using english in our work. An English tutor is available to our employees every week.

pic
pic
ico
Get fit!

We are not a company that encourages you to spend all day sitting down. You will have many opportunities to participate in sporting activities, with a wide range of sports to choose from. These include mountaineering, cycling, fitness, ping-pong, and use of the multifunctional sports field right next to our office. All sports are welcome, and we enjoy the chance to learn new activities.

pic
pic
pic
pic
ico
What we like to do besides work

Do you like food? Great – so do we! We have made several group visits to the Food Festival in Velké Karlovice and we also have barbeques on the roof of our building in Zlín, with its incredible view over the city. Among the amateur tournaments include tennis and petanque tournament (courts have directly next to the building). Zlín zoo is a great place for team building, as is the Golden Apple cinema, which shows a wide range of films. As well as this, we enjoy bowling, laser games, and go-karts. We all enjoy studying, so our activities include a lot of conferences and lectures. Last but not least, we like to support non-profit organisations, for example the Zlín animal shelter.

pic
pic
pic
pic
ico
Modern offices

Business Logic is based in the ICT Science and Technology Park, which is directly linked to the Faculty of Applied Informatics at UTB. These exclusive rooms represents highly-equipped offices that are modern and offer many benefits with excellent access to the city center.

pic
pic
ico
International projects

We collaborate with companies from all over the world, including such countries as the USA, Canada, Ireland, Holland, Spain, Poland, and Slovakia.

pic
pic

Blogic University

No learned one fell from heaven.

We have created our own Blogic University program for the best possible training of students.

The program focuses on individual coaching at the beginning of our developers' careers.

No learned one fell from heaven. <br/><br/>We have created our own Blogic University program for the best possible training of students.<br/><br/>The program focuses on individual coaching at the beginning of our developers' careers.

Benefits with us in Blogic

What will you gain after a successful interview, apart from a great job and a new working family? Lots of other benefits!

Flexible working
hours

Multisport
card

Blogic University
for Juniors

English lesson

Corporate
plum broom

Blogic trainee
program for beginners

Corporate events
even for the family

Freshly
toasts

Homeoffice

5 days
extra leave

Drinks
available

Duty Free

Career
and salary growth

Internal
training

Background
for athletes

Summer barbecue

Friendly
team

Support
for sporting events

Internal
library

Themed
parties

Corporate
breakfast

Reward for
referrals

Gifts for life
events

Business laptop,
phone and tariff

Meal vouchers

Jak u nás vypadá pohovor?

Vyber si, která pozice tě zajímá

Seber odvahu a pošli své CV

Ozveme se ti a domluvíme pohovor

Dáš si u nás kafe s recruiterem Radkem a proberete možnou spolupráci

Ozveme se ti, jestli vše vyšlo, případně tě pozveme na druhé kolo pohovoru

Dostal/a ses až sem? Super, vítej v Blogic týmu!

Vyber si, která pozice tě zajímá