Reference od klientů

Business Logic je osvědčený dodavatel našeho nosného IS, systému FinData, s nímž úspěšně roste poradenství Fincentra v ČR i na Slovensku. Dvanáct let kontinuálního vývoje samozřejmě nebyla vždy jen procházka růžovým sadem, společně jsme však dokázali všechny výzvy překonat. Business Logic je tak v současnosti stále nejdůležitější developer skupiny Fincentrum.
stuchlik
Petr Stuchlík
Generální ředitel a předseda představenstva
Společnost Business Logic dlouhodobě využíváme pro částečný outsourcing vývoje vlastního produktu. Na spolupráci nám vyhovuje především flexibilita nabízených služeb a spolehlivost při řešení dohodnutých úkolů.
kutil
Michal Kutil
CEO Plantyst
Se společností Business Logic spolupracujeme od spuštění našeho projektu Fincentrum Reality. Nechali jsme si kompletně na míru vytvořit CRM pro naše makléře i webovou prezentaci pro klienty, včetně mobilního webu. Spolupráce vždy probíhala bez problému a v dohodnutých termínech. A když už se nějaký problém objevil, dostávali jsme obratem zpětnou vazbu a návrhy řešení situace.
fojtik
Martin Fojtík
Provozní ředitel
Pro spolupráci s Business Logic jsme se rozhodli na základě doporučení, což je vlastně ta největší reklama. Pracujeme na vývoji produktu, který má globální ambice a již prokazuje první výsledky. Předností spolupráce je celá řada, ale všechno je to především o lidech, kteří s Vámi spolupracují. Business Logic umí věci posouvat, co se dohodne to platí a nechybí jim neustálý progres a invence.
vlk
Jan Vlk
Zakladatel, jednatel
Spolupracují s námi také
Zahraniční projekty
world map
Kontaktujte nás

Vaše dotazy nás posouvají dále. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem.

Zlín
Vědeckotechnický park ICT
Nad Stráněmi 5656, 760 05 Zlín
Česká republika
phone+420 576 013 706
Praha
Opletalova 4
110 00 Praha 1
Česká republika
phone+420 604 222 615
Vsetín
Dolní náměstí 309/1
755 01 Vsetín
Česká republika
phone+420 734 698 472

Nebo nás sledujte na sociálních sítích